"Hejbni kostrou pro sokolovnu" - benefiční akce na podporu TJ Sokol Lány

Vydáno: 28.8.2006

pořádá občanské sdružení NAŠE LÁNY v neděli 3. září 2006.

Máte rádi soutěže? Chcete si vyzkoušet chůzi na chůdách, hod na koš i na cíl, skákání v pytlích, jízdu na koloběžce, překážkový běh, rádi by jste se svezli koňským povozem? Potom určitě přijďte v neděli 3. září 2006 do víceúčelového areálu tělocvičné jednoty Sokol Lány (náměstí TGM v Lánech). Každý bez rozdílu věku může vyzkoušet svou zručnost, rychlost i důvtip. Kromě sportovních disciplín jsou připraveny i vědomostní testy ze zdravovědy nebo hlavolamy. Během dne vystoupí oddíl aerobiku TJ Sokol Lány a divadelní spolek Tyrš se scénkou Konkurz. A pokud neradi sportujete, využijte jedinečnou nabídku Policie ČR a přijeďte si nechat zkontrolovat výbavu Vašeho kola a můžete se seznámit vybavení pořádkového policisty, včetně vybavení používaného při zásahových akcích. Pro kola, koloběžky, přilby, aktovky atd. máme připraveny reflexní nálepky.

Pro návštěvníky bude připravené občerstvení inspirované podzimem, takže pokud máte rádi halušky, bramboráky, bramborové placky, brambory pečené na grilu, neváhejte a přijďte ochutnat domácí lánské speciality. Prvních 35 příchozích dětí na sportoviště dostane buřtíka a limonádu k večernímu táboráku zdarma.

Občanské sdružení NAŠE LÁNY, které připravilo tuto akci na závěr prázdnin, věnuje veškerý výtěžek ze startovného (děti v kočárku, děti z dětských domovů a držitelé ZTP a ZTP-P zdarma, děti do 15 let 15 Kč, ostatní 50 Kč, rodinné vstupné 110 Kč) a občerstvení Tělocvičné jednotě Sokol Lány na provedení hydroizolace budovy sokolovny.

Přijďte si zasportovat, pobavit se a svým příspěvkem pomůžete dobré věci.

Za OS NAŠE LÁNY Jana Svobodová a Martina Hořejší