Obec Lány vyhlašuje fotosoutěž Lánské pohledy 2013

Vydáno: 8.4.2013

pro všechny fotografy nejen z obce Lány a Vašírova.

Obec Lány vyhlašuje pro všechny fotografy nejen z obce Lány a Vašírova 3. ročník fotosoutěže – „Lánské pohledy 2013". Cílem soutěže je získat zajímavé pohledy na obec, okolí obce, stavby, lidi, sportovní, kulturní a společenské aktivity, postřehy nebo přírodu v okolí Lán.

Podmínky soutěže:

fotografie (barevné i černobílé) budou přijímány:

- v elektronické podobě (formát JPG) e-mailem nebo na adresu fotosoutez@lany.cz;

- poštou nebo osobně donést fotografie na CD na Obecní úřad v Lánech (formát 10 x 15 cm a více);

- 1 autor může zaslat v maximálně 5 fotografií;

- každá fotografie musí být označena jménem autora fotografie a názvem;

- fotografie je možné doručit od 1. 4. 2013 do 31. 5. 2013.

Zasláním soutěžních fotografií účastník potvrzuje své autorství a souhlas ke zveřejnění a dalšímu použití fotografií organizátorem soutěže.

Všechny soutěžní snímky posoudí odborná porota ve složení:

• Milan Petřiščák, amatérský fotograf, ředitel umělecké a reklamní agentury KLUBKO 55, Kladno
  • Klára Krejzová, amatérská fotografka, Kladno
  • Karel Sklenička, starosta obce Lány
  • JUDr. Ernest Kosár, místostarosta obce Lány, organizátor soutěže, amatérský fotograf
  • Karel Kellner, malíř Lány.

Výherci soutěže obdrží finanční odměnu: 1. místo: 3000,- Kč, 2. místo – 2000,- Kč, 3. místo Kč 1000,- Kč. Dále bude udělena i cena čtenářů internetových stránek obce Lány www.obec-lany.cz.

Vyhlášení soutěže a předání cen proběhne na 10. ročníku Lánských letních slavností v sobotu 15. června 2013 v hotelu Classic. Současně bude na Lánských slavnostech k vidění výstava fotografií dokumentujících soutěž.

JUDr. Ernest Kosár