• Titulní strana
  • Aktuality

Výběrové řízení na dodavatele herních prvků na dětské hřiště u Židovského rybníka vyhrála firma TOMOVY PARKY

Vydáno: 11.7.2006

Obecní úřad vypsal výběrové řízení na dodavatele herních prvků na dětské hřiště u Židovského rybníka v Lánech, na jehož rekonstrukci se finančně spolupodílí s občanským sdružením NAŠE LÁNY. Účastníky výběrového řízení byly tyto firmy: TOMOVY PARKY s.r.o., HAGS Praha, s.r.o., Prolemax s.r.o., TOJA.

Uzávěrka pro předložení cenových nabídek dle jednotného zadání pro vybavení dětského hřiště, byla 30. května 2006. Nabídku předložily všechny oslovené firmy. Komise ve složení: Ing. Loskot Jan, Bc. Krejčíř Otto, Mgr. Jelínková Radomíra, Mgr. Ladra Jiří, Běloušek Jiří, Svobodová Jana, Ing. Hořejší Miroslav, Frolík Martin z předložených nabídek vybrala firmu TOMOVY PARKY s.r.o. Jejich nabídka vybavení byla cenově nejvýhodnější, komise měla dále k dispozici kladné reference od okolních obcí (Horní Bezděkov, Unhošť), kteří již hřiště s touto firmou realizovali. Finanční krytí pořízení herních prvků bude z dotace poskytnuté Ministerstvem pro místní rozvoj (částka Kč 300.000,-) a z rozpočtu obce Lány (Kč 220.000,-). Smlouva na dodávku herních prvků byla podepsána ze strany OÚ Lány dne 15. června 2006 s termínem dodání počátkem srpna t.r.