Sdružení NAŠE LÁNY neuspělo s žádostí o grant

Vydáno: 7.7.2006

Občanské sdružení NAŠE LÁNY bohužel neuspělo s žádostí o podporu od nadace VIA. Projekt byl podán počátkem letošního roku do programu 3 x 333 tisíc pro aktivní život obce a postoupil do užšího výběru.

Od nadace VIA jsme obdrželi následující vyjádření:

Vážení přátelé,

s politováním Vám oznamujeme, že na základě rozhodnutí Hodnotící komise, která zasedala 7. června, nebyl Váš projekt vybrán k podpoře v programu 3 x 333 tisíc pro aktivní život obce.
Dnes byly slavnostně vyhlášeni 3 letošní vítězové. Grant získala Římskokatolická farnost Staré Křečany na projekt Františkova zahrada, Polský kulturně-osvětový svaz z Vendryně na projekt Společenské centrum Zaolší a Sdružení členů a přátel Stanice mladých ochránců přírody Dřípatka z Prachatic na projekt Park pro veřejnost v Hospici sv. Jana N. Neumanna.
Rádi bychom Vás také informovali o grantovém řízení Nadace VIA podobného zaměření, které má uzávěrku 10. července a jmenuje se Rozvoj regionálního a komunitního života. Jedná se zde ale o menší, 70.ti tisícové granty. Pokud byste měli zájem zkusit požádat o příspěvek v tomto programu, bude třeba u Vašeho projektového záměru upravit rozpočet a časový harmonogram. V příloze Vám přikládám vyhlášení tohoto programu, kde je také odkaz na mne v případě poskytnutí jakýchkoliv dalších informací.

Podrobnosti o vybraných projektech