Aktuální provoz Mateřské školy v Lánech

Vydáno: 4.9.2012

S ohledem na probíhají rekonstrukci mateřské školy využívají pedagogové s dětmi náhradní prostory v budově Základní školy v Lánech (v učebně chemie a výtvarné výchovy). Výdejna obědů po dobu rekonstrukce je zřízena v sále nad hospodou Narpa. Harmonogram prací rekonstrukce mateřské školy je v cca 5 denním časovém skluzu, díky technologickým problémům, které se vyskytly po zahájení stavebních prací ve školce. Obec Lány řeší dokončení stavby a otevření školky veřejnosti k avizovanému datu 1. října 2012 s dodavatelem, který přislíbil dodržení termínu.

Provozní doba školky v náhradních prostorách je od 6:30 do 17:00 hodin.

Děti mají v základní škole kromě dvou zmíněných učeben k dispozici šatnu a hygienické zařízení v přízemí.

Výdejna obědů po dobu rekonstrukce je zřízena v sále nad hospodou Narpa. Platba za stravování musí rodiče provést u vedoucí školní jídelny ZŠ paní Sakové.

Podrobné informace formou letáku obdrželi zákonní zástupci, kteří mají přihlášené děti k docházce v termínech od 15.6. do 30.6., od 9.7. do 20.7., od 20.8. do 30.8., od 1.9. do 28.9. 2012.

Vynasnažíme se zajistit dětem i v náhradních prostorech odpovídající péči a pestrou výchovně vzdělávací nabídku výchovné práce.

Veškeré omlouvání dětí nebo jakékoli jiné informace pouze na mobilním telefonu 736 754 949.

Děkujeme rodičům za pochopení situace a vstřícné jednaní ohledně přihlášení dětí k docházce v době rekonstrukce školy.

Miluše Vaněčková, ředitelka MŠ Lány