Pomozte lánské škole získat novou učebnu fyziky

Vydáno: 9.11.2011

Dejte svůj hlas soutěžnímu videu natočenému lánskými dětmi.

Lánská základní škola se účastní soutěže o novou učebnu fyziky v rámci projektu firmy ČEZ Prodej, s.r.o. „Oranžová učebna 2011''. Podmínkou účasti v soutěži bylo natočení krátkého videa, které prezentuje výuku fyziky na naší škole. I Vy, Vaši přátelé a známí, známí Vašich známých ... můžete lánské škole pomoci, budete-li pro naše video hlasovat na webových stránkách www.cezregionum.cz.

(Postup: kliknete na odkaz Soutěžní videa - do Názvu školy zadáte „Lány" a potvrdíte - dáte hlas /vyplníte jméno, souhlas s podmínkami, e-mail a tipovací otázku /- do Vaší e-mailové schránky přijde potvrzovací e-mail - teprve kliknutím na odkaz v e-mailu se Váš hlas započítává .)

Hlasování probíhá v termínu od 3.11. do 25.11.2011. Více informací se dočtete v Pravidlech hlasování. Účastí v soutěži se zároveň zapojujete do soutěže o 6 mininotebooků.

Děkujeme za Vaši přízeň.

Žáci a učitelé Základní školy Ch. G. Masarykové v Lánech