Aktuální upozornění

Vydáno: 8.6.2011

Městská policie Nové Strašecí nabízí občanům všech obcí v nichž působí, dobrovolnou evidenci jízdních kol. U každého přihlášeného kola by byly zaznamenány tyto údaje: typ, značka výrobce a výrobní číslo. Dále by byly pouze na přání majitele pořízeny a uloženy fotografie kola a pořízena a uložena elektronická kopie dokladu o pořízení kola. V případě krádeže kola by tak pro potřebu policistů a strážníků byly ihned k dispozici nutné údaje, které by měly napomoci k jeho vyhledání. Majitelé kol, kteří by o tuto službu jevili zájem, mohou kontaktovat vrchního strážníka elektronicky (mestska.policie@novestraseci.cz), nebo na telefonním čísle 602 43 22 60. Tato služba je zdarma.

Martin Novák
vrchní strážník