Společnost Ekologie s.r.o. chce financovat projekty v okolí

Vydáno: 6.4.2011

Firma oslovila zastupitelstvo obce Lán, Rynholce a Nového Strašecí s nabídkou financování projektů orientovaných na děti a mládež.

V každé obci se mohou přihlásit se svým projektem sportovní či zájmové organizace, školy, školky a zastupitelstvo následně doporučí do užšího kola vždy 3-5 projektů. Vítězný projekt vybere veřejnost na dni otevřených dveří 26.6.2011 na skládce Ekologie s.r.o.Předpokládaná výše finanční podpory ze strany Ekologie s.r.o bude činit 30.000,- Kč na vybraný projekt v každé obci.

Konzultaci se lánskými spolky svolává zastupitelstvo na středu 13. dubna 2011 od 20:00 hodin do hotelu Classic v Lánech. Žádost je nutné podat v písemné podobě do 30.4.2011. Firmě Ekologie budou předány do 6. května 2011.