V sobotu 17. června 2006 se budou konat Lánské letní slavnosti

Vydáno: 5.6.2006

v hotelu Classic od 10 do 18 hodin.

Obec Lány se společností EuroAgentur Hotels&Travel a.s. pořádají v sobotu 17. června 2006 již 3. ročník Lánských letních slavností. V příjemné prostředí hotelu Classic bude po celý den probíhat řemeslný jarmark, k poslechu bude hrát kapela Třehusk ze Zadní Třebáně. Doprovodný program nabídne několik vystoupení šermýřské skupiny Armagedon, Berounských měšťanů, dále show s bičem mistra světa z r. 2003 Pavla Votápka, módní přehlídku netradičních modelů žáků školy s.p.o. Slunce Kačice, vystoupení oddílu sportovního aerobiku TJ Sokol Lány a kroužku stepu ZŠ Lány. Pro děti je připravena v odpoledních hodinách pohádka v podání divadla Anima Candida a také kreslení v areálu hotelu Classic. Letošní program zpestří historický průvod kněžny Alžběty z Fürstenberka, která přijede na Lány při své pravidelné obhlídce svého panství, jejíž uvítání bude na náměstí v Lánech.Večerní program slavností zahájí v 19.30 divadelní spolek Tyrš TJ Sokol Lány krátkým skečem "Konkurz" ze života hasičů a poté bude v atriu hotelu taneční zábava pod širým nebem za hudebního doprovodu kapely V pantoflích.

Vstupné na celý program je dobrovolné. Přijďte příjemně strávit sobotní den!

Za organizační tým Vás srdečně zve Martina Hořejší.