• Titulní strana
  • Aktuality

Centrum sociálních služeb Lada Lukavec nabízí odlehčovací službu pobytovou-celorepublikově, ambulantní a terénní regionálně

Vydáno: 17.3.2011

Služba je určena osobám dospělého věku s mentálním a kombinovaným postižením, o které je jinak pečováno v jejich domácím prostředí.

CENTRUM SOCIÁLNÍCH SLUŽEB LADA LUKAVEC

Jsme příspěvková organizace městyse Lukavec. Poskytujeme odlehčovací službu pobytovou-celorepublikově, ambulantní a terénní-regionálně.

Služba je určená osobám dospělého věku /19-64 let/ s mentálním a kombinovaným postižením, o které je jinak pečováno v jejich domácím prostředí. Dočasným převzetím péče chceme umožnit nezbytně nutný odpočinek nebo čas k řešení osobních záležitostí rodinám pečujícím o tyto osoby.

Délka odlehčovacího pobytu může být až 3 týdny, jedno místo je vyhrazeno na 6. měsíční pobyt. Kapacita našeho zařízení je 8 míst pro pobytovou odlehčovací službu, 7 míst pro ambulantní odlehčovací službu a 2 místa pro terénní odlehčovací službu.

Všechny zájemce o službu rádi přivítáme v našem Centru po předchozí telefonické domluvě a také zodpovíme veškeré dotazy. Možný je také tzv. pobyt na zkoušku s rodičem.

Pobytová služba: nepřetržitě

Ambulantní služba: po-pá6-20