• Titulní strana
  • Aktuality

Noví zastupitelé obce zvolili ve středu 10. listopadu 2010 na ustavující schůzi starostu

Vydáno: 11.11.2010

Stal se jím pan Karel Sklenička, který bude pracovat jako uvolněný starosta. Dále byl zvolen jako 1. neuvolněný místostarosta pan JUDr. Ernest Kosár a 2. neuvolněný místostarosta pan Mgr. Jiří Ladra.

Dále zastupitelé zvolili předsedkyní kontrolního výboru paní Alenu Hlavsovou a předsedkyní finančního výboru paní Ing. Ivanu Píšovou.

Volbě starosty, místostarostů a předsedkyň kontrolního a finančního výboru předcházelo složení slibu všech jedenácti nových zastupitelů zvolených do zastupitelstva obce v říjnových volbách.

Zastupitelstvo obce Lány bude pracovat ve složení: pan Mgr. Milan Dvořák, pan Mgr. Jiří Ladra, paní Alena Hlavsová, pan Roman Havelka, pan Karel Sklenička, pan JUDr. Ernest Kosár, pan Karel Pleiner, paní Martina Hořejší, paní Ivana Píšová, paní Jana Drastilová a paní Dagmar Krátká.