• Titulní strana
  • Aktuality

Avizovaná rekonstrukce Křivoklátské ulice začne v sobotu 6.11. a potrvá max. do 30.11.2010

Vydáno: 5.11.2010

Dlouho neutešený stav Křivoklátské ulice, který trvá od 2004 po rekonstrukci hloubkové kanalizace a nekvalitně provedeném zhutnění podloží se změní. Po dlouhém vyjednávání se podařilo dohodnout s firmou Vodárny Kladno-Mělník a.s. a Správou a údržbou silnic Kladno, aby silnici opravily.

Z důvodů opravy Křivoklátské ulice v měsíci listopadu, v úseku od dětského hřiště po křižovatku s Berounskou ulicí na západním okraji Masarykova náměstí, bude vedena objízdná trasa pro automobily Berounskou ulicí, Lesní ulicí a ulicí Pod Hřištěm nebo po nové části obchvatu - silnici č. 236/II.

Opravu komunikace provede firma Froněk s.r.o z Rakovníka. Dopravní značení oznamující uzavírku Křivoklátské silnice a omezení do lánských ulic na ni navazujících, instalovala firma Adsum z Unhoště v pátek 5.11.2010.

O plánované rekonstrukci v předstihu informoval Lánský zpravodaj v měsíci září a rozhodnutí o objízdných trasách vydané Magistrátem města Kladna je zveřejněno na elektronické úřední desce ode dne 19.10.2010.