• Titulní strana
  • Aktuality

Nadace VIA vybrala OS NAŠE LÁNY do užšího kola o grant "3x333 tisíc pro aktivní život v obci"

Vydáno: 3.5.2006
Dne 10. 4. 2006 vybrala hodnotící komise Nadace VIA úspěšné žadatele, kteří jsou vyzváni k podání žádostí o grant a naše sdružení postoupilo do tohoto užšího výběru.
Grant, o který se ucházíme, je určen na podporu veřejně prospěšných projektů nevládních neziskových organizací, které usilují o zlepšení fyzického a kulturního prostředí města či obce a zároveň vytvářejí příležitosti a prostor pro setkávání a společné aktivity místních občanů. Současně musí žadatel o grant prokázat stimulování vzniku a rozvíjení partnerských vztahů mezi místními občany, neziskovými organizacemi, podnikateli a veřejnou/místní správou a vytváření příležitostí pro místní dárcovství a dobrovolnou práci.
Nyní nás čeká předložení podrobného projektu na rekonstrukci dětského hřiště u Židovského rybníka v Lánech a okolí. Uzávěrka pro podání úplného projektu je 6. května 2006. Hodnotící komise vybere tři projekty z celé České republiky a vítězné žadatele oznámí 14.6.2006.
Za OS NAŠE LÁNY Martina Hořejší