• Titulní strana
  • Aktuality

Občanské sdružení NAŠE LÁNY ve spolupráci s Modelářským klubem Lány a okolí uspořádá v sobotu 13. května 2006 I. ročník Lánského dne plného her

Vydáno: 26.4.2006
Během celého dne budou pro děti připraveny tradiční hry - přetahování lanem, shazování plechovek, skákání v pytli, chůze na chůdách, hod kroužky na cíl, lovení rybiček, cvrnkání kuliček a další. Za soutěžení ve sportovních disciplínách obdrží děti lánské dukáty, které budou moci proměnit při jarmarku za drobné dárky.
Také pro dospělé návštěvníky je připravena možnost aktivně se zúčastnit - ve hře petangue. Speciální disciplínou je projekt "lánské kolo", který se rozhodla podpořit firma České lupkové závody a.s., která věnuje na obnovu dětského hřiště finanční částku závislou na počtu ujetých kilometrů.
Během dne budete mít možnost shlédnout benefiční show bičem mistra světa z roku 2003 p. Pavla Votápka, dále vystoupení Modářského klubu s lodními modely na Židovském rybníku. Také budete mít možnost vidět výsledky výtvarné soutěže dětí z Mateřské školy v Lánech a Základní školy v Lánech na téma "Naše hřiště". Na místě bude zajištěno občerstvení.
Vstupné: děti do 6 let zdarma, děti do 15 let 10 Kč, osoby nad 15 let 20 Kč.

Všichni účinkující a pořadatelé se vzdávají nároku na odměnu. Výtěžek z celého dne bude věnován na Projekt obnovy dětského hřiště v Lánech. Občanské sdružení požádalo o podporu Nadaci Divoké husy, která může zdvojnásobit výtěžek z této akce.

Tato akce určena pro všechny, kteří mají zájem příjemným způsobem prožít den a přitom poznat své spoluobčany a sousedy. Byli bychom rádi, kdyby prostřednictvím této a dalších podobných akcí docházelo k seznamování našich spoluobčanů a navazování nových přátelství, protože jsme si vědomi, že v posledních několika málo letech přibylo v obci mnoho nových občanů, především mladých rodin. Začínáme v 10:00 hodin na hřišti u Židovského rybníka v Lánech. Těšíme se na Vás.

ZA OS NAŠE LÁNY Jana Svobodová a Martina Hořejší