• Titulní strana
  • Aktuality

Od 1. října 2007 se na neakutní ošetření u praktického lékaře MUDr. Volfa musíte objednat

Vydáno: 12.8.2007

Změna v ošetřování, kterou zavádí ve své ordinaci pro dospělé MUDr. Volf, má zvýšit komfort klientů a minimalizovat Váš čas strávený čekáním na zdravotní péči. Nový systém začne v ordinaci praktického lékaře fungovat od 1. října 2007, objednávat se, je možné od 24. září 2007 (od 7.30 - 9.30 hodin) na telefonním čísle: 736 771 812.

Objednat se může každý klient na telefonním čísle: 736 771 812 mezi 7.30 - 9.30 hodinou a to denně (pondělí až pátek), případně i osobní domluvou v uvedené hodiny v ordinaci (preferováno je telefonické objednání). Podle akutnosti obtíží budou klienti objednáni na přesný čas a následně v objednanou dobu ošetřeni.

Na výše uvedeném telefonním čísle lze opět denně (pondělí až pátek) mezi 7.30 - 9.30 hodinou objednat trvale užívané léky, dohodnout administrativní úkony, návštěvy lékaře u pacienta atd.

Bez objednání bude nadále možné ošetření onemocnění, které vznikne v hodinách mezi jednotlivými objednacími ranními hodinami. Jedná se např. o drobnější úrazy, koliky, migrény, alergické reakce. Za akutní, ve smyslu poskytování zdravotní péče, jistě nelze označit např. vstupní prohlídku do zaměstnání. Život ohrožující stavy např. infarkt, resp. podezření na něj, mrtvice, velké trauma je nutno řešit cestou služby vybavené k adekvátnímu zásahu - zavoláním Rychlé záchranné pomoci (155).

Nový systém začne v ordinaci praktického lékaře fungovat od 1. října 2007, objednávat se, je možné od 24. září 2007 (od 7.30 - 9.30 hodin).

Věřím, že tento systém minimalizuje Váš čas strávený čekáním na zdravotní péči.
MUDr. Jakub Volf