Rekonstrukce školního hřiště Základní školy CH. G. Masarykové v Lánech

Vydáno: 9.8.2007

Během letních prázdnin probíhá rekonstrukce školního hřiště v areálu ZŠ CH.G.Masarykové. Celé hřiště bude vyrovnáno asfaltovým kobercem a ohraničeno obrubami a odvodňovacími žlábky. Podél západní a severní strany budou nainstalovány ochranné sítě. Dále budou upraveny i prostory vedle hřiště, částečně budou osety travou a na části bude položen umělý trávník. Pro sportovní vyžití budou instalovány branky na házenou, basketbalové koše a sloupky pro tenis a volejbal. Asfaltový povrch je konstruován tak, aby byla možnost v budoucnu na něj položit nebo nastříkat umělý povrch.

Na tuto akci byla získána dotace z Fondu sportu a mládeže Středočeského kraje ve výši 200.000,- Kč. Obec Lány přispěla částkou 370.000,- Kč a 50.000,- Kč poskytl výbor SRPDŠ při ZŠ CH.G.Masarykové v Lánech.
Celý areál bude sloužit jak pro školní výchovu tak i pro širokou veřejnost naší obce.