Konkurs na ředitele/ku Základní školy CH.G. Masarykové v Lánech

Vydáno: 10.5.2007

Byla jmenována nová ředitelka ZŠ Lány CH.G.Masarykové v Lánech Mgr. Iveta Vrabcová.

Vypsaného konkursního řízení na místo ředitele/ky lánské základní školy se zúčastnilo 6 uchazečů. Konkurs probíhal ve 2. etapách. Všichni uchazeči předložili svůj životopis, dosavadní praxi, výpis z rejstříku trestů, doklad o vzdělání a svoji předstvu o vývoji lánské školy. Všichni kandidáti splnili potřebné kvalifikační předpoklady a konkursní komise složená ze zástupců České školské inspekce, Středočeského krajského úřadu, zastupitelstva obce Lány, Základní školy Lány a Tuchlovice a zástupců rodičů neměla lehkou úlohu, protože všichni přihlášení kandidáti byli velmi kvalitní. Konkursní komise, které předsedal pan Roman Havelka (předseda kulturně-školské komise), na závěr jednání  stanovila pořadí kandidárů jako doporučení pro rozhodnutí starosty obce. Novou ředitelkou byla jmenována Mgr. Iveta Vrabcová, která se umístila na 1.místě v hodnocení. Paní Vrabcová nyní učí na Základní škole v Kladně, Vodárenská ulice a bydlí v Buštěhradu. Od roku 2008 bude bydlet na Lánech.