Základní škola aktuálně

Vydáno: 5.3.2007
• 9.2. se konal zápis do 1. třídy pro školní rok 2007-2008. Proběhl v příjemné tvůrčí pohodě 22 budoucích prvňáčků a jejich rodičů. Dodatečně jsme zapsali ještě dvě děti, takže se v září těšíme na 24 nových žáčků!
• 14.2. se žáci 6. - 9. třídy zúčastnili akce „Nicholas Winton - Síla lidskosti". Kromě filmu o člověku, který zachránil těsně před druhou světovou válkou 669 českých a slovenských dětí, jsme měli možnost besedovat právě s jednou ze zachráněných dívek - dnes už babičkou.
• 15.2. akce BESIP - pro žáky 4. ročníku.
• 17.2. školní ples. DĚKUJEME VŠEM , KTEŘÍ PŘISPĚLI DO TOMBOLY A POMOHLI S PŘÍPRAVOU PLESU. Ani chřipce se nepodařilo nám ples pokazit.
• 20.2. proběhla exkurze 9. třídy do pivovaru v Krušovicích (kvasinky kvasily, ochutnávka NEE!)
• 22.2. se sešla Školská rada. Novými členy delegovanými za obec jsou pánové Karel Sklenička, Roman Havelka a Oto Krejčíř.
• Naposledy máme jarní prázdniny podle Rakovnicka, od příštího roku už podle Kladenska.