Sběr starého papíru po celý rok pomůže Základní škole v Lánech

Vydáno: 2.2.2007
V poslední době máme v Lánech dvě možnosti, kam se starým papírem: můžete jej odnést do kontejnerů na tříděný odpad umístěných v obci nebo do Základní školy v době kdy pořádají sběr (jaro, podzim). Kontejnery na tříděný odpad mají výhodu - papíru se zbavujete průběžně.
Protože naše škola stojí o to, abyste papír nosili do školy a zároveň nemuseli čekat až na jarní nebo podzimní svoz, nabízí následující řešení: starý papír (svázané noviny, časopisy, karton, smíšený papír bez příměsí igelitů a spon..) můžete doručit nyní do Základní školy CH. G. Masarykové v Lánech vždy první středu v měsíci zadními vraty (ul. U Špýcharu) a položit podél tělocvičny.
Váš dar škole pomůže - příjem školy za sběr v r. 2006 byl zhruba 5 tisíc korun, které škola použila na akce pro děti. Zároveň tříděním odpadu chráníte prostředí, ve kterém všichni žijeme.
Dana Zámostná, ředitelka Základní školy CH. G. Masarykové v Lánech