Program Kulturního zařízení města Stochov – únor 2007

Vydáno: 23.1.2007

Adresa: J. Šípka 486, 273 03 Stochov, tel. 312 651 355, E-mail: kultura@stochov.cz

Pátek 2.2.2007
Disco karneval pro Soukromou speciální školu Stochov
Foyer DK od 10.00 hodin

Úterý 6.2.2007
Koncert pro všechny slušný lidi
Soukromá speciální škola Stochov ve spolupráci s městem Stochov uvádí další BENEFIČNÍ  KONCERT. Výtěžek z koncertu jde na konto mentálně postižených dětí. Účast přislíbili: country skupina Taxmeni, Lída Nopová, Milena Soukupová, Divadlo Luna Stochov, Eva Jiříčková a další. Scénář napsala a pořadem provází Kamila Barochová.
Velký sál DK od 19,00 hod. vstupné: bude upřesněno na plakátech.

Úterý 13.2.2007
Rádobydivadlo Klapý
Peter Shaffer: EGUUS
Nová divadelní hra Rádobydivadla Klapý, která stojí určitě za shlédnutí. Hrají: L. Valeš, V. Šťastný,J. Holfeuer, L. Štěpánková, E. Kodešová, V. Týcová, L. Svobodová, P. Macák, P. Znamenáčková. Úprava, scéna a režie: Jaroslav Kodeš.
Velký sál DK od 19,00 hod. vstupné: 40,- Kč.

Pátek 16.2.2007
KOKTEJL
Další klubový pořad Divadla Luna Stochov a DK Stochov - tentokrát bude hostem herečka a moderátorka F1 JITKA ASTEROVÁ. Divadlo Luna si pro vás připravilo zbrusu novou scénku a to přímo ze života manželského! Zazpívá slavné TRIO GIRLS! Další novinkou v tomto pořadu je KARAOKE - každý z vás může být tento večer stochovskou superstar! Samozřejmě je pro vás připravena tombola, diskotéka a možná přijde i kouzelník! Pořadem provází Luboš Fleischmann - zkrátka nabitý večer plný humoru a nečekaných zvratů - tak neváhejte a přijďte se bavit ve velkém stylu.
Foyer DK od 19,00 hod. vstupné: 80,-Kč.

Neděle 18.2.2007
Diskotačení s Jirkou Ladrou
Minidisko karneval pro nejmenší - soutěže, písničky na přání, hudební hádanky a další prima zábava pro děti a jejich rodiče. Vhodné pro děti od 4 let.
Foyer DK od 15,00 - 17.00 hod. vstupné: 30,- Kč.

Info o kulturních akcích města Stochov též na: www.stochov,cz; www.acein.cz; www.tyrš.cz; www.divadla.cz; kulturní měsíčník Kamelot Kladno.