Veřejná sauna v areálu tenisových kurtů v Lesní ulici

Vydáno: 26.11.2006

rozšiřuje provozní hodiny. Nově od 1. prosince 2006 každou středu od 16 do 17 hodin pro maminky s dětmi a rozšíření hodin pro saunování mužů.

Vážení lánští a vašírovští občané, mnozí z Vás asi víte, že v naší obci je Tenisovým klubem provozována S A U N A.

Jednou týdně mají všichni příznivci sauny možnost využívat toto zařízení v areálu tenisových kurtů v Lesní ulici. Doposud jsme předpokládaliúčast hlavně dospělých, nyní ale chceme možnost saunování, tedy péči o své tělo a zdraví, umožnit i maminkám s malými dětmi.

Od 1. prosince 2006 zavádíme proto zkušební provoz saunování pro malé děti v doprovodu maminek. Teplota v sauně bude max. 60°C, po saunování budou mít děti možnost si hrát v čistém a klidném prostředí odpočívací místnosti.

Kompletní provoz sauny bude následující:

středa:

16 - 17 hodin ... maminky s dětmi

17 - 18 hodin ... ženy -  veřejnost

18 - 20 hodin ... muži - veřejnost

pátek:

18 - 19 hodin  ... ženy - členky Tenisového klubu

19 - 20 hodin ... muži - členové Tenisového klubu

Vstupné: členové Tenisového klubu 40,- Kč, nečlenové Tenisového klubu 70,- Kč, děti zdarma.

Saunu je možné pronajmout pro uzavřenou společnost mimo pravidelný termín. Cena za první hodinu saunování činí 700,-. Kontaktní osoba - pí Hořejší Alena, tel. 739 030 656.

Těšíme se na vaši návštěvu, při které můžete spojit užitečné s příjemným, aneb saunování s posezením v klubovně.

výbor Tenisového Klubu