CYRILOMETODĚJSKÝ KONCERT

Vydáno: 30.6.2015

Kulturní komise obce Lány a Vašírov zve občany na tradiční CYRILOMETODĚJSKÝ KONCERT. Koncert proběhne 6. července 2015 od 16:00.

Součástí programu bude krátké zamyšlení nad odkazem Mistra Jana Husa u příležitosti 600. výročí jeho úmrtí a modlitbou.

Koncert proběhne pondělí 6. července od 16 hodin u kapličky ve Vašírově, odpoledne zahájí farář Církve československé husitské Mgr. David Hron, poté vystoupí vokální kvarteto Laurus z Kladna.

Laurus Kladno

Soubor se věnuje interpretaci převážně písní z období renesance a baroka. Velkému úspěchu se u publika těší i africké tradicionály. Členové kvarteta: Vlasta Reicheltová - soprán; Magdalena Střesková – alt; Monika Hlaváčková – kontraalt; Petr Petřík, Michal Stybor - bas

Všichni jsou srdečně zváni