Říjnové volby do obecního zastupitelstva a 1. kolo senátních voleb

Vydáno: 19.9.2014

Zastupitelstvo obce Lány na svém veřejném zasedání 23. června 2014 stanovilo usnesením č. 3/2014/7 počet členů obecního zastupitelstva pro volební období 2014-2018 na jedenáct. Pro volební období 2014-2018 byl vytvořen jeden volební obvod.

Volební místnosti budou umístěny v budově I. stupně Základní školy v Lánech ve Školní ulici.

Po domluvě navštíví volební komise občany, kteří nemohou přijít do volební místnosti osobně.

O přízeň lánských a vašírovských voličů se uchází čtyři volební subjekty: nezávislé sdružení kandidátů Společně pro Lány a Vašírov, nezávislé sdružení kandidátů Pro dobrou věc, TOP 09 a Komunistická strana Čech a Moravy. Volební lístky obdrží voliči v týdnu konání voleb do svých schránek.